Ataköy Vestel Klima Servisi

 

               Ataköy Vestel Klima Servisi

                                 0(212) 221 00 09

Ataköy Vestel Klima Servisi    
Vestel Klima servisi konusunda güvenilir, kaliteli ve müşteri menmumiyeti kazanmayı ilke edenmiş çözümler üretmeyi amaçlayan Ataköy vestel klima servisi uzun yılların kazandırdığı tecrübe ve vestel klima sektöründe uzmanlaşmış ekipi ile Ataköy’de hizmetinizde. Orjinal yedek parça kullanmanın verdiği güven ile ve ekiplerimizin uzmanlığı ile bir yıl parça garanti veriyoruz. Herhangi bir klima arıza esnasında yapmanız gereken 0212 220 00 09 numaralı iletişim hattımızı aramak. İletişim merkezindeki arkadaşlarımız arızayı kayıt edip mobil servisi araçlarımızın vestel klima kullanıcılarıyla iletişim kurmasını sağlar. Ataköy vestel klima alanında usta teknik elemanlarımız ile yapacağınız görüşmede arızayı tam manasıyla anlamak için gerekli kontrolleri yapmanızı isteyebiliriz. Eğer vestel klima arızası telefon desteği ile onarılamıyorsa ise gezici vestel teknik servisimiz sıkıntılı vestel klimanızı adresiniz de onarmak için gereken arızalı yedek parçaları temin edip adresinize kadar gelir. Arızanın doğru ve hızlı biçimde çözümü için önerilerinimizi sunarız.
Ataköy vestel klima servisi daha kaliteli hizmet verebilmek için durmadan servis ağımızda geliştirmeler de bulunmaktayız. Bunun için önerileriniz bizim için değerlidir.

Ataköy vestel klima servisi olarak vestel marka klimalarınızın bütün periyodik bakımları, arıza servisler, de montaj ve takma işlemlerini işinde bilgili,disiplin sahibi,günümüz teknoloji ürünlerini takip ederek kendisini gün geçtikçe geliştiren, müşteri menmuniyetini ilke edinmiş genç ve enerjik ekiplerimiz ile nokta atışı ve doğru arıza çözümleri ile olumlu geri dönüşler elde etmekteyiz.
Ataköy vestel klima servisi müşterilerinden olumlu geri dönüşler almayı ve takdirinize layık olmak için, bunu hak edebilmek için klima teknik servisinden fazlasını siz vestel klima müşterilerine sunuyoruz.
Ataköy vestel klima servisi olarak yaptığımız işlemden eminiz ve sürekli pozitif sonuçlar almamıza rağmen işlem gören ve değişen parçaya bir yıl yedek parça garanti vermekteyiz. Bu süre içinde yapılan arıza ile tekrarlayan bir problem yaşarsanız arızayı ücret talep etmeden onarıyoruz. Vestel klimalarınız hayatımızı kolaylaştıran,hayat standartlarımızı ve kalitemizi arttıran klimalar olduğundan herhangi bir arıza durumun da problemin ivedilikle halolunmasını sağlıyoruz.
Atölye de arızayı onarıp, tüm kontrolleri yaptıktan sonra müşterilerimize teslim ediyoruz. Ataköy vestel klima servisimizin yüksek standartlı, güvenilir servis hizmetlerinden istifade etme istiyorsanız çağrı merkezine ulaşıp adres bilgilerinizi vermeniz yeterlidir.

Loading Facebook Comments ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir