Breaking News
Home / Uncategorized / Ataköy Vestel Klima Servisi

Ataköy Vestel Klima Servisi

Ataköy Vestel Klima Servisi

Klima servisi konusunda güvenilir, kaliteli ve müşteri mennuniyeti kazanmayı ilke edenmiş çözümler üretmeyi amaçlayan Ataköy Vestel Klima Servisi uzun yılların kazandırdığı tecrübe ve klima sektöründe uzmanlaşmış ekibi ile Ataköy’de hizmetinizde. Orjinal yedek parça kullanmanın verdiği güven ile ve ekiplerimizin uzmanlığı ile bir yıl parça garanti veriyoruz. Herhangi bir klima arıza esnasında yapmanız gereken 0212 220 00 09 numaralı iletişim hattımızı aramak. İletişim merkezindeki arkadaşlarımız arızayı kayıt edip mobil servisi araçlarımızın klima kullanıcılarıyla iletişim kurmasını sağlar. Ataköy klima alanında usta teknik elemanlarımız ile yapacağınız görüşmede arızayı tam manasıyla anlamak için gerekli kontrolleri yapmanızı isteyebiliriz. Eğer klima arızası telefon desteği ile onarılamıyor ise gezici teknik servisimiz sıkıntılı klimanızı adresiniz de onarmak için gereken arızalı yedek parçaları temin edip adresinize kadar gelir. Arızanın doğru ve hızlı biçimde çözümü için önerilerimizi sunarız.

Ataköy Vestel Klima Servisi
Ataköy Vestel Klima Servisi

Ataköy Vestel Klima Servisi

Ataköy Vestel Klima Servisi daha kaliteli hizmet verebilmek için durmadan servis ağımızda geliştirmeler de bulunmaktayız. Bunun için önerileriniz bizim için değerlidir.
Ataköy Vestel Klima Servisi
Ataköy Vestel Klima Servisi olarak marka klimaları bütün periyodik bakımları, arıza servisler, de montaj ve takma işlemlerini işinde bilgili,disiplin sahibi,günümüz teknoloji ürünlerini takip ederek kendisini gün geçtikçe geliştiren, müşteri menmuniyetini ilke edinmiş genç ve enerjik ekiplerimiz ile nokta atışı ve doğru arıza çözümleri ile olumlu geri dönüşler elde etmekteyiz.

Ataköy Vestel Klima Servisi

Ataköy Vestel Klima Servisi müşterilerinden olumlu geri dönüşler almayı ve takdirinize layık olmak için, bunu hak edebilmek için klima teknik servisinden fazlasını siz klima müşterilerine sunuyoruz.
Ataköy Vestel Klima Servisi olarak yaptığımız işlemden eminiz ve sürekli pozitif sonuçlar almamıza rağmen işlem gören ve değişen parçaya bir yıl yedek parça garanti vermekteyiz. Bu süre içinde yapılan arıza ile tekrarlayan bir problem yaşarsanız arızayı ücret talep etmeden onarıyoruz. Klimaları hayatımızı kolaylaştıran,hayat standartlarımızı ve kalitemizi arttıran klimalar olduğundan herhangi bir arıza durumun da problemin ivedilikle hal olunmasını sağlıyoruz.
Atölye de arızayı onarıp, tüm kontrolleri yaptıktan sonra müşterilerimize teslim ediyoruz. Ataköy Vestel Klima Servisimizin yüksek standartlı, güvenilir servis hizmetlerinden istifade etme istiyorsanız çağrı merkezine ulaşıp adres bilgilerinizi vermeniz yeterlidir.

Share

About premier3460_6k62qqi4

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir